LinkedIn

21. – 24. septembra 2021 sa naša spoločnosť zúčastnila 14. ročníka medzinárodného veľtrhu TRAKO vo výstavnom a kongresovom centre AMBEREXPO v Gdaňsku. Tento veľtrh sa koná každé dva roky a je najväčším a najprestížnejším veľtrhom v Poľsku. Zúčastnilo ho takmer 23 000 účastníkov z 39 krajín a viac ako 500 vystavovateľov z celého sveta!

Videli sme sa vlastne po dvoch rokoch, odkedy sme sa nemohli stretnúť osobne. Navzdory neistote, ktorá organizáciu veľtrhu sprevádzala, kvôli širokému spektru obmedzení spojených s COVID-19, ktoré museli byť splnené, to čo sa nakoniec dialo na TRAKU, predbehlo naše najodvážnejšie očakávania. Mali sme veľa hostí a všetci dychtili po priamom kontakte. Je ťažké si predstaviť, žeby sa nekonali žiadne veľtrhy a že obchod by prebiehal výlučne online.

Medzinárodný železničný veľtrh TRAKO 2021 je ideálnym miestom pre stretnutia spoločností so železničným priemyslom, zástupcov technických univerzít, štátnych a miestnych úradov, odborníkov a nadšencov.

Veľtrh TRAKO bol bohato propagovaný v domácich aj zahraničných médiách. Na akcii bolo akreditovaných 130 novinárov z Poľska a Českej republiky, Dánska, Nemecka, Veľkej Británie, Ukrajiny a Rumunska.

Zástupcovia skupiny OLTIS Group predstavili nové IT riešenia, stretli sa so svojimi klientami a partnermi a taktiež propagovali dve konferencie usporiadané spoločnosťou OLTIS GROUP v roku 2022: Železničné systémy | Intermodálne fórum a IRFC.

Chceli by sme poďakovať všetkým za návštevu nášho stánku. Uvidíme sa čoskoro vo Wisle a Prahe.