LinkedIn

Mobilné aplikácie spoločnosti OLTIS Group ponúkajú riešenia pre šoférov, strojvedúcich, strojárov, skladníkov a ďalších zamestnancov prevádzky, ktorí zbierajú dáta mimo kanceláriu. Aplikácie sú učené pre mobilné terminály, smart telefóny a tablety a umožňujú zamestnancom prevádzky priamo v prevádzke zber dát on-line a tie sa následne importujú do firemného informačného systému.

Prehľad riešenej agendy
Šofér
Obojsmerná komunikácia dispečera s vodičom, on-line zber dát vodičom počas prepravy, tvorba elektronickej STAZ, prepojenie navigácií.
Strojvedúci
Obojsmerná komunikácia dispečera so strojvedúcim, on—line zber činností a výkonov strojvedúcim, elektronická dokumentácia.
Vedúci skladu
Nepretržitý prehľad o stave procesov na sklade, kontrola skladovej pozície a paliet, plánovanie a evidencia presunov, inventarizácia tovaru.
Sklad
Komplexné on-line riešenie pre riadenie a evidenciu akýchkoľvek skladových procesov s využitím čiarových kódov, QR kódov alebo RFID.
Cross dock
On-line riešenie pre nakládku, vykládku a prekládku zásielok s využitím čiarových kódov, QR kódov alebo RFID.
Intermodal
Komplexné on-line riešenie pre riadenie a evidenciu akýchkoľvek procesov na terminály, vrátane odbavenia auta na cestnej vrátnici.