LinkedIn

V dňoch 17.-18.6.2010 sa uskutočnil 2. ročník športového a spoločenského stretnutia OLTIS THREE BALLS CUP 2010, ktorý pre svojich obchodných partnerov a priateľov zorganizovala firma OLTIS Group a.s. v spolupráci s firmami ARGO TRANS, s.r.o. Olomouc a Generálne zastúpenie ČD Cargo s.r.o. v SR. Dvojdňový športový maratón sa skladal z golfového turnaja, bowlingového turnaja jednotlivcov a tenisového turnaja štvorhier.

Prvú časť z trojboji predstavoval golfový turnaj „ARGO TRANS Golf Cup 2010“, ktorého generálnym partnerom a hlavným usporiadateľom bola firma ARGO TRANS s.r.o. Olomouc. Na golfovom ihrisku vo Véske u Dolan sa zišlo na 50 vyznávačov golfovej hry. Víťazom vlajkového turnaja sa stal pán Josef Hurych z Koventy Česká Třebová.

Športový a spoločenský večer prebehol v olomouckom Bowland a Gastrolandu, kde sa konal bowlingový turnaj jednotlivcov. Hlavným patrónom turnaja bola spoločnosť OLTIS Group. Turnaj bol odohraný v dvoch kategóriách – muži a ženy. Turnaja sa zúčastnilo 80 súťažiacich, 67 mužov a 13 žien. Víťazkou bowlingového turnaja žien sa stala slečna Michaela Tinklová (OLTIS Group) a víťazom bowlingového turnaja mužov pán Miloš Jakeš (ČD Cargo).

V piatok ráno potom čakal na tenisových nadšencov tenisový turnaj štvorhier „Memoriál Jiřího Vencla – VENCL Cup“, ktorý prebehol pod záštitou Ing. Jiřího Vencla (Generálny zastúpenie ČD Cargo v SR) na tenisových kurtoch vo Véske u Dolan. Turnaja sa zúčastnilo celkom 23 dvojíc. Vo finále zvíťazila dvojica Imrich Sloboda (Železničná spoločnosť Cargo SVK), Stanislav Koutný (OLTIS Group), ktorá po celý turnaj nespoznala horkosť porážky.

Na záver tenisovej bitky boli vyhlásené výsledky tenisového turnaja a taktiež celkové výsledky v trojboji – golf / bowling / tenis v rámci OLTIS THREE BALLS Cupu 2010, ktorého poradie bolo dané súčtom bodov za umiestnenie v jednotlivých disciplínach. Ocenená bola tiež najlepšia žena trojboja, ktorou sa stala pani Daniela Kliková (ČD Cargo).

Celkové poradie OLTIS THREE BALLS CUP 2010 1. Stanislav Bradáč (ČD Cargo) 2. Štefan Mestický (OLTIS Group) 3. Jozef Benko (Železničná spoločnosť Cargo SVK)

Ďakujeme vyššie zmieneným firmám za spoluúčasť na organizácii OLTIS THREE BALLS Cupu 2010 a dúfame, že sa budúci ročník vydarí rovnako dobre ako ten tohtoročný.