LinkedIn

V dňoch 17. a 18. septembra 2009 sme usporiadali pre našich zákazníkov a spriatelené firmy 1. ročník športových hier OLTIS THREE BALLS CUP. Športový trojboj prebiehal v disciplínach golf, bowling a tenisový turnaj štvorhier a zúčastnilo sa ho vyše 100 účastníkov z Českej republiky, Slovenska a Poľska.

Golfový turnaj sa konal vo Vésce u Dolan a jeho víťazom sa stal Josef Hurych zo spoločnosti Koventa Česká Třebová.

Vo večerných hodinách prebehol v olomouckom bowlingovom centre ATLANT bowlingový turnaj a spoločenský večer s rautom. Bowlingová súťaž bola rozdelená na kategóriu mužov a žien. Po dramatických súbojoch v oboch kategóriách zvíťazila medzi ženami pani Daniela Kliková z ČD Cargo a medzi mužmi pán Attila Süll z firmy NH-Trans.

Druhý deň nášho športového súboja sme sa opäť vrátili do Vésky u Dolan, a to do areálu SK Véska na krásne tenisové kurty. Do turnaja tenisových štvorhier nastúpilo celkom 18 párov. Semifinálové boje rozhodli, že sa o prvenstvo v turnaji stretli páry Simčo – J. Špička a Benko – Witiska, o 3. a 4. miesto potom páry Mestický – R. Špička a Friedrich – Kuděla. Vo finálovom súboji následne zvíťazil pár Ján Simčo, Železničná spoločnosť Cargo Slovakia a Jiří Špička, Dopravný vzdelávací inštitút.

Paralelne s tenisovým turnajom sme tiež pripravili program pre hostí, ktorí neholdujú športu. Početná skupina, prevažne tvorená hosťami z Poľska, sa zúčastnila prehliadky historického centra Olomouca so sprievodcom. Všetci zúčastnení veľmi ocenili architektonickú krásu našej hanáckej metropoly.

Po skončení prehliadky sa všetci hostia zišli na občerstvenie v tenisovom areáli. Tu sme im pripravili prekvapenie v podobe moriaka na ražni a následne potom aj pečeného prasiatka.

Na záver nášho spoločensko-športového stretnutia prebehlo vyhlásenie najvšestrannejšieho športovca OLTIS THREE BALLS CUPu 2009, ktorým sa stal pán Jiří Špička z Dopravného vzdelávacieho inštitútu. Všetci víťazi boli odmenení hodnotnými cenami a krásnymi pohármi ako spomienkou na toto dvojdňové športové podujatie.

Všetkým víťazom srdečne gratulujeme a tešíme sa na stretnutie so všetkými účastníkmi na budúcom ročníku OLTIS THREE BALLS CUP!