LinkedIn

Chcete pracovať na zaujímavých IT projektoch pre dopravu a logistiku? Chcete byť súčasťou nášho dynamického a profesionálneho tímu?
Máme pre vás niekoľko skvelých príležitostí, ako sa s nami zoznámiť a dozvedieť sa viac o našej firme.

KONFERENCIA PRE ŠTUDENTOV FPEDAS: (Stretnutie zamestnávateľov a budúcich absolventov): Pre študentov na Slovensku ponúkame stretnutie na zaujímavom podujatí na fakulte PEDAS UNIZA už 13. marca 2024, kde bude cieľom podpora prepojenia štúdia a praxe.
S prezentáciou o činnosti a projektoch OLTIS Group vás oslovia priamo naši kolegovia riešitelia, ktorí priblížia predovšetkým možnosti uplatnenia v praxi a budú k dispozícii na otázky a diskusiu. Využite možnosť osobného stretnutia!

KONTAKT 2024: Príďte 20. marca 2024 na náš stánok na veľtrhu pracovných príležitostí, ktorý sa koná na Univerzite Pardubice. Radi zodpovieme všetky otázky, ktoré vás ohľadom možnej spolupráce budú zaujímať.

OKNO DO PRAXE 2024: Stretnite sa s našimi personalistkami 9. apríla 2024 na Univerzite Palackého. Dozviete sa, na akých projektoch pracujeme, aké sú naše výzvy a naše benefity. Tiež sa môžete opýtať, ako prebieha výberový proces, čo od nových kolegov očakávame a ako môžeme pomôcť profesne rásť aj vám.

NÁŠ WEB KARIÉRA: Nemôžete sa dostaviť na žiadnu z našich akcií? Nevadí, môžete sa pozrieť na našu webovú stránku, kde nájdete viac informácií o OLTIS Group, našich projektoch a našich ľuďoch. Prečítajte si, aké sú kariérne príbehy kolegov, ako sa u nás pracuje a čo nás baví. Pokiaľ sa vám páči, čo vidíte, neváhajte nám poslať svoj životopis a my sa vám ozveme čo najskôr.

Tešíme sa na vás!