LinkedIn

V dňoch 4. – 5. novembra 2015 sa v Prahe konal jubilejní 10. ročník medzinárodnej logistickej konferencie SpeedCHAIN 2015, v tomto roku s podtitulom  „Logistika – Transparentnosť a flexibilita“, a podporila ho aj spoločnosť OLTIS Group ako jeden z partnerov konferencie.

Cieľom medzinárodnej logistickej konferencie SpeedCHAIN bolo poskytnúť príklady inovatívnych logistických riešení, predstaviť užitočné formy outsourcingu, inovácie v logistických procesoch a najnovšie technologické riešenia v rôznych oblastiach logistiky. A to sa jej aj podarilo. V priebehu konferenčnej časti sa v Brevnovskej sále zišlo rekordných 653 účastníkov z 12 krajín sveta, ku ktorým prehovorilo v štyroch sekciách celkovo 71 prednášajúcich.

So zaujímavou spoločnou prednáškou na tému „Implementácia IS v rámci projektu „Terminál intermodálnej prepravy Žilina – Teplička“ vystúpili v sekcii INTRALOGISTIKA A TECHNOLOGICKÝ ROZVOJ páni Radim Vala z CID a Peter Hrapko z Ministerstva dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja Slovenskej republiky. V rámci výstavnej expozície prezentovali zástupcovia OLTIS Group na vlastnom stánku širokú ponuku svojich produktov pre oblasť logistiky a skladovania. Odborný i sprievodný program konferencie ponúkol dostatok príležitostí pre kontakty s existujúcimi i potenciálnymi partnermi spoločnosti OLTIS Group v príjemnej atmosfére historických priestorov Břevnovského kláštora.

 

SpeedChain_2015_Vala_Hrapko4