LinkedIn

IX. ročník veľtrhu TransLogistica Poland je najväčším odborným podujatím v strednej a východnej Európe pre profesionálov v oblasti dopravy, špedície a logistiky. Tento veľtrh, ktorý sa uskutoční 7. – 9. novembra 2022 vo Varšave, bude neoceniteľnou príležitosťou dozvedieť sa o trendoch a inováciách v odvetví, vymeniť si názory a diskutovať o výzvach, ktorým čelí sektor dopravy a logistiky.

Tento rok budeme medzi vystavovateľmi! Veľtrh je ideálnym podujatím pre spoločnosti, ktoré hľadajú poskytovateľov IT riešení využívajúcich dopravné, zasielateľské a logistické služby, a pre odborníkov z oblasti TSL.

Pozývame vás do nášho stánku G3 v hale 3. V našom stánku predstavíme nielen nové produkty, ale aj nové trendy v oblasti informačných systémov pre dopravu a logistiku.

OLTIS Group je spoločnosť s českými koreňmi a viac ako 25-ročnou tradíciou vo vytváraní IT riešení pre dopravno-spedičný a logistický priemysel. Špecializujeme sa na železničnú a cestnú nákladnú dopravu, skladovú logistiku a kontajnerové (vnútrozemské) terminály, ako aj na správu infraštruktúry a mobilné technológie. Pre každú z týchto oblastí ponúkame špecifické riešenia so silnými referenciami založenými na dlhodobej spolupráci. Riadime sa metódou win-win, a preto vás srdečne pozývame na spoluprácu!

Navštívte nás, dohodnite si stretnutie a my vám pripravíme riešenie na mieru.

Budeme radi, ak prijmete naše pozvanie a nájdete si vo svojom programe čas na príjemné posedenie a pohostenie českými a moravskými regionálnymi gastrošpecialitami.

Tým OLTIS Polska