LinkedIn

Na konci mája usporiadalo marketingové oddelenie pre obchodných partnerov a priateľov firiem skupiny OLTIS Group už siedmy ročník športovo spoločenského stretnutia – OLTIS THREE BALLS Cup. Program sa rovnako ako v predchádzajúcich rokoch skladal z tenisového turnaje štvorhier, ktorý sa konal pod názvom JERID Tenis Cup, z bowlingového turnaja CID Bowling Cup, neformálneho spoločenského večera a golfového turnaja OLTIS Group Golf Cup. Tohtoročného programu sa zúčastnilo 136 hostí.

Celý trojboj bol zahájený v stredu 27. 5. dopoludnia tenisovým turnajom na kurtoch vo Vésce u Dolan, vo večerných hodinách program pokračoval neformálnym spoločenským večerom a bowlingovým turnajom v priestoroch Bowland Olomouc a celé podujatie bolo zakončené vo štvrtok 28. 5. v Golf Resort Olomouc golfovým turnajom pre držiteľov zelených kariet na 18-jamkovom majstrovskom ihrisku a pre golfových začiatočníkov na 9-jamkovej golfovej akadémii.

Po obi dva dni si účastníci mohli pozrieť prehliadku automobilov značiek Škoda a Kia, ktorú pripravila spoločnosť Auto Hlaváček Olomouc, ktorá takisto bola oficiálnym dopravcom akcie a starala sa o dopravu účastníkov na jednotlivé športoviská.

Ďakujeme všetkým za účasť a tešíme sa na stretnutie na ďalších akciách organizovaných spoločnosťami skupiny OLTIS Group.