LinkedIn

V dňoch 9. – 12. mája 2023 bola spoločnosť OLTIS Group jedným z vystavovateľov na medzinárodnom veľtrhu transport logistic 2023 v Mníchove.

Celkom sa veľtrhu zúčastnilo 2 320 vystavovateľov zo 67 krajín a viac ako 75 000 návštevníkov zo 120 krajín. Z 2320 vystavovateľov ich bolo 1390 zo zahraničia, čo je rekordných 60 percent a bol vyšší ako inokedy v minulosti. Celková výstavná plocha tohtoročného veľtrhu bola 127 000 m2 v desiatich halách a na rozsiahlej vonkajšej ploche. Prvú desiatku vystavovateľských krajín po Nemecku, čo do počtu vystavovateľovobsadili Holandsko, Taliansko, Belgicko, Francúzsko, Rakúsko, Čína, Turecko, Španielsko, Poľsko a Veľká Británia. Z Českej republiky a Slovenska sa tento rok prezentovalo 60 vystavovateľov na rekordnej výstavnej ploche 2 000 m2.

Účasť na tohtoročnom veľtrhu v Mníchove znamenala pre našu spoločnosť príležitosť stretnúť sa v tomto prestížnom prostredí opäť po štyroch rokoch s mnohými existujúcimi zákazníkmi z radov popredných spoločností špeditérov a dopravcov a tiež možnosť nadviazať nové kontakty s potenciálnymi partnermi a zákazníkmi z celej Európy. V našej expozícii sme absolvovali mnoho rokovaní a predstavili sme nielen novinky v našich produktoch, ale prezentovali sme aj nové trendy v oblasti informačných systémov pre dopravu a logistiku. Okrem získania informácií a kontaktov z dopravného a logistického trhu prispel veľtrh aj k zviditeľneniu obchodnej značky OLTIS Group.

Všetkým, ktorí nás navštívili, srdečne ďakujeme a budeme sa tešiť na ďalšie stretnutia.