LinkedIn

V dňoch 8. a 9. júna 2023 sme boli partnermi 6. ročníka logistickej konferencie SpeedCHAIN Slovakia v Modre pri Pezinku.

Na tejto medzinárodnej konferencii sa tento rok zúčastnilo viac ako 200 osobností z oblasti logistiky. Program zahrňoval diskusie na témy, ktoré aktuálne hýbu súčasným svetom logistiky.

K bonusom tohto podujatia patria skúsenosti odborníkov, prípadové štúdie, panelové diskusie, dva dni aktívneho networkingu a galavečer s ocenením najvýznamnejších osobností slovenskej logistiky.

Do posledného miesta zaplnené konferenčné priestory hotelového komplexu Zochovej chaty potvrdili, že koncept konferencie oslovuje čoraz viac odborníkov z oblasti dopravy a logistiky.

OLTIS Group patrí medzi spoločnosti, ktoré sa od začiatku aktívne zúčastňujú na tomto podujatí. Rovnako ako v predchádzajúcich rokoch sme využili príležitosť stretnúť sa s našimi súčasnými a i potenciálnymi zákazníkmi a prezentovali sme aj vlastný stánok. Zaujímavú prednášku na tému „IT výzvy v rýchlo sa meniacom svete logistiky“ predniesol obchodný riaditeľ Vlastimil Kožej.

Na druhý deň konferencie sme absolvovali prehliadku distribučného skladu DHL Supply Chain.

Celé podujatie sa nieslo v duchu plodných diskusií a naša spoločnosť ďakuje všetkým zákazníkom a partnerom, s ktorými sme sa mohli stretnúť na tomto výnimočnom podujatí.