LinkedIn

Naša spoločnosť sa už po štvrtýkrát zúčastnila medzinárodného železničného veľtrhu TRAKO 2015 v poľskom Gdaňsku.

Tohtoročný veľtrh bol výnimočný.  Práve tu boli prvýkrát predstavené súpravy DART, vyrábané poľskou Pesou pre PKP Intercity a bol takisto odovzdaný symbolický kľúč k súpravám FLIRT3 švajčiarskeho Stadleru pre toho istého dopravcu.  Možno z tohto dôvodu sa veľtrh tento rok stretol s takou veľkou odozvou. Táto najväčšia udalosť železničného odvetvia v Poľsku zaznamenala rekordný počet návštevníkov i vystavovateľov.

Spoločnosť OLTIS Group prišla do Gdaňska rovnako ako pred dvoma, štyrmi a šiestimi rokmi.

„Stojí to za to byť na TRAKO.  Hoci sme tento rok nepripravili až takú významnú udalosť ako pred dvomi rokmi, kedy sme slávnostne vyhlásili zmenu názvu z JERID Polska na OLTIS Polska, ale i tak sme boli radi, že sme sa mohli stretnúť s existujúcimi a potenciálnymi zákazníkmi“, hovorí Sonia Gorzelańczyk, predajná manažérka našej poľskej pobočky OLTIS Polska.

„Zákazníci nás radi navštevujú. Zrejme aj preto, že im ponúkame tú najkvalitnejšiu moravskú slivovicu“ žartuje Piotr Klimek, obchodný riaditeľ OLTIS Polska.

V priebehu veľtrhu nadviazali naši zamestnanci nové kontakty s potenciálnymi zákazníkmi, s ktorými budú obchodné vzťahy ďalej rozvíjať, zoznámili sa s novinkami na poľskom železničnom trhu a zúčastnili sa odborných konferencií. Ďalší veľtrh sa bude konať už za dva roky a naša spoločnosť na ňom nesmie a nebude chýbať.

 

TRAKO_DSCF9535     TRAKO_DSCF9532