LinkedIn

Vážení obchodní partneri, priatelia,

od 1. januára 2023 dochádza k významnej zmene na pozícii riaditeľa spoločnosti OLTIS Slovakia. Zo svojej pozície odchádza doterajší riaditeľ, pán Ing. Peter Šulko, ktorému za jeho pôsobenie v tejto funkcii srdečne ďakujeme a prajeme mu ešte veľa pracovných úspechov v rámci novej pracovnej výzvy na Ministerstve dopravy Slovenskej republiky a veľa zdravia a spokojnosti.

Novým riaditeľom spoločnosti OLTIS Slovakia sa od daného dňa stáva pán Ing. Jozef Peško, skúsený manažér a odborník, ktorý k nám prichádza zo Železničnej spoločnosti Slovensko.

Jeho profesný životopis nám ukazuje zapáleného železničiara, ktorý od absolvovania VŠDS v Žiline pokračoval v spoločnosti ŽSR, ZSSK CARGO a Železničnej spoločnosti Slovensko od prevádzkových profesií až po manažérske posty. Prešiel prevádzkou, obchodom aj údržbou a k nám prichádza z pozície riaditeľa Serviscentra Železničnej spoločnosti Slovensko. Môžeme sa teda tešiť na odborníka, pre ktorého je železnica srdcovou záležitosťou a pozná ju po všetkých stránkach.

Prioritným cieľom spoločnosti OLTIS Group, OLTIS Slovakia nevynímajúc, je spokojnosť našich zákazníkov, kvalitné služby a profesionálna technická podpora. Veríme, že práca u nás bude pre nového pána riaditeľa zaujímavou výzvou a prajeme jemu a aj spoločnosti OLTIS Slovakia pod jeho vedením veľa úspechov!

Pri tejto významnej príležitosti taktiež ďakujeme Vám, všetkým našim obchodným partnerom za doterajšiu spoluprácu, tešíme sa na ďalšiu budúcu spoluprácu a prajeme úspešný nový rok 2023!

Ing. Štefan Mestický
generálny riaditeľ
OLTIS Group

Pesko