LinkedIn

31. 5. 2018 – 1. 6. 2018

Na prelome mája a júna usporiadala spoločnosť OLTIS Group pre svojich obchodných partnerov a priateľov desiaty jubilejný ročník športovo spoločenského podujatia – OLTIS THREE BALLS Cup. Program sa rovnako ako v predchádzajúcich rokoch skladal z golfového turnaja OLTIS Group Golf Cup, bowlingového turnaja CID Bowling Cup, neformálneho spoločenského večera a tenisového turnaja štvorhier, ktorý sa konal pod názvom JERID 25 Years Tennis Cup. O obľúbenosti tejto akcie svedčí počet jej návštevníkov, ktorých bolo tento rok rekordných 170.

Celý trojboj bol zahájený vo štvrtok 31. mája dopoludnia golfovým turnajom, ako pre držiteľov zelených kariet na 18jamkovom majstrovskom ihrisku, tak aj pre golfových začiatočníkov na 9jamkovej golfovej akadémii v Golf Resort Olomouc. Vo večerných hodinách program pokračoval neformálnym spoločenským večerom a bowlingovým turnajom v priestoroch BOWLAND Bowling Center
Olomouc. Celá akcia bola ukončená v piatok 1. júna tenisovým turnajom na kurtoch vo Véske u Dolan.

Gratulujeme tohtoročným víťazom:

OLTIS Group Golf Cup 2018
muži: Petr Pospíšil
ženy: Blanka Havelková
Texas: Josef Hurych, Václav Kabrhel, Piotr Klimek, Agáta Szurley, Pavel Lukaševic

CID Bowling Cup 2018
muži: Tomáš Pecháček
ženy: Hana Čarková

JERID 25 Years Tennis Cup 2018
Imrich Sloboda – Ladislav Kopecký

Celkovými víťazmi OLTIS THREE BALLS Cup 2018 sa stali: Blanka Havelková a Tomáš Pecháček

Ďakujeme všetkým za účasť a tešíme sa na stretnutie pri ďalších akciách organizovaných firmami združenými v skupine OLTIS Group.

.