LinkedIn

Rastúce požiadavky na dopravu a logistiku – najmä na ázijskom trhu – sa plne ukázali na tohtoročnom veľtrhu v Šanghaji, ktorého sa zúčastnilo 440 vystavovateľov zo 42 krajín a navštívilo ho na 13,5 tis. návštevníkov zo 67 krajín.

Vzhľadom k pripravovanej konferencii IRFC 2011 sme využili ponuku vystavovať tu v spoločnej expozícii českých firiem pod hlavičkou CzechTrade.

V rámci 3 vystavovateľských dní veľtrhu TRANSPORT LOGISTIC CHINA sme uskutočnili 75 rokovaní so zástupcami 66 firiem z 15 krajín, medzi ktorými bol 1 nový garant konferencie (Medzinárodná asociácia špeditérov Číny), 12 potenciálnych nových partnerov konferencie (najmä firiem z Kazachstanu a Ruska), 33 teoreticky potenciálnych sponzorov (z 11 krajín), 47 „zrelých“ vystavovateľov, 2 noví mediálni partneri (Litva a Japonsko) a prípadných 27 rečníkov.

K významnému oživeniu kontaktov došlo so zástupcami World Railway Magazine China, ktorý opäť prisľúbil zabezpečenie účasti čínskeho vedenia železníc na konferencii IRFC 2011 ešte v širšom meradle.