LinkedIn

Na začiatku júna usporiadala spoločnosť OLTIS Group pre svojich obchodných partnerov a priateľov už ôsmy ročník športovo spoločenského podujatia – OLTIS THREE BALLS Cup. Program sa rovnako ako v predchádzajúcich rokoch skladal z tenisového turnaja štvorhier, ktorý sa konal pod názvom JERID Tenis Cup, z bowlingového turnaja CID Bowling Cup, neformálneho spoločenského večera a golfového turnaja OLTIS Group Golf Cup. O obľúbenosti tejto akcie svedčí počet jej návštevníkov, ktorých bolo tento rok rekordných 160.

Celý trojboj bol zahájený vo štvrtok 1. júna predpoludním golfovým turnajom, ako pre držiteľov zelených kariet na 18jamkovom majstrovskom ihrisku, tak aj pre golfových začiatočníkov na 9jamkovej golfovej akadémii v Golf Resort Olomouc. Vo večerných hodinách program pokračoval neformálnym spoločenským večerom a bowlingovým turnajom v priestoroch Bowland Olomouc.  Celá akcia bola ukončená v piatok 2. júna tenisovým turnajom na kurtoch vo Véske u Dolan.

Gratulujeme víťazom:

TENIS: Petr Minařík – Imrich Sloboda
GOLF muži: Branko Bosiok
GOLF ženy: Alena Klvaňová
GOLF Texas – Pavel Baxa, Jiří Diblík, Josef Hurych, Václav Kabrhel
BOWLING muži – Tomáš Pecháček
BOWLING ženy – Hana Čarková

Celkovým víťazom OLTIS THREE BALLS Cup  2017 sa stal pán Miloslav Jakeš.

Ďakujeme všetkým za účasť a tešíme sa na stretnutie pri ďalších akciách organizovaných firmami združenými vo skupine OLTIS Group.