LinkedIn

Spoločnosť OLTIS Hungaria sa zúčastnila ako strieborný sponzor na konferencii „Szállítmányozás 2022“, ktorú organizoval časopis NavigátorVilág.

Tak ako v predchádzajúcich rokoch, aj teraz si účastníci mohli vypočuť kvalitné prednášky a prezentácie a naša kolegyňa, Tímea Pőcze, obchodná manažérka spoločnosti OLTIS Hungaria, taktiež prispela svojím vystúpením.

Prezentácia našej kolegyne mala názov „Podpora intermodality pomocou IT systémov“ a hovorila o aktuálnych potrebách trhu a o systéme „KONTI” od našej spoločnosti. Zamerala sa na riešenia, ktoré v súčasnej krízovej situácii výrazne zlepšia pracovné podmienky a efektívnosť v dopravných a logistických spoločnostiach.

O úspechu jej prezentácie svedčí aj to, že náš stánok počas podujatia navštívil rad účastníkov. V dôsledku toho sa už začali rokovania na viacerých úrovniach a nadviazalo sa niekoľko nových dôležitých vzťahov.

Toto podujatie je pre nás vždy veľmi dôležité, pretože poskytuje priestor na stretnutie s partnermi a nadviazanie nových obchodných vzťahov. Tento rok sme si vďaka výbornej účasti užili veľmi úspešný deň.