LinkedIn

1. až 2. novembra 2017 sa v priestoroch pražského Břevnovského kláštora už po dvanásty krát uskutočnila konferencia SpeedChain. Tak ako v predchádzajúcich rokoch si naša spoločnosť nenechala ujsť možnosť stretnúť sa s našimi súčasnými i budúcimi zákazníkmi, a preto ste nás mohli nájsť medzi vystavovateľmi.

Už tradične sa diskutovali otázky týkajúce sa modernej logistiky, jej kľúčové aspekty, spoločenský význam a perspektívy jej ďalšieho vývoja tentokrát pod heslom Globálna ekonomika: Výzva pre lokálnu logistiku.

Organizátori celej akcie pripravili pre viac ako 600 účastníkov bohatý odborný program v mnohých sekciách, takže bolo naozaj z čoho vyberať. Jedným z prednášajúcich bol i náš kolega, pán Radomír Bača, ktorý vystúpil spolu s riaditeľom spoločnosti SANTA-TRANS (člen skupiny Kofola), pánom Jiřím Hartmannom, s prezentáciou na tému SANTA-TRANS riadi dopravu pomocou systému LORI.

Prvý deň konferencie zavŕšil slávnostný galavečer V.I.P. Logistic Rendezvous. V priebehu večera nechýbalo ani vyhlásenie víťaza súťaže Logistický projekt roka ČLA, ktorým sa stal automatický sklad drobných náhradných dielov spoločnosti ŠKODA AUTO.

Ďakujeme všetkým, ktorí nás navštívili na našom stánku a tešíme sa na ďalšie stretnutie.